Klauzula RODO

W ramach standardowej procedury wynikającej z działania serwerów www, na www.dostepni.eu automatycznie zbierane są dane dotyczące parametrów połączenia (np. adres IP, informacje o używanej przeglądarce, adresy przeglądanych podstron).

W związku z zapytaniem o wycenę za pośrednictwem formularza wymagane jest podanie m.in. danych kontaktowych. Skorzystanie z formularzy jest dobrowolne. Pozostawienie danych jest konieczne, abyśmy mogli odpowiedzieć na Państwa zapytanie.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. INTRO PR Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Dwernickiego 28/24 04-391 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informuje, że:

  1. Pani/Pana dane będziemy przetwarzali na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i pkt b) oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  2. Dane będziemy przetwarzać w celu świadczenia przez nas usług tj.: przygotowania wyceny i realizacji zamówionej usługi.
  3. Dane osobowe będziemy przechowywali przez czas obowiązywania umowy/współpracy, a także po jej zakończeniu w celach: dochodzenia roszczeń w związku z wykonywaniem umowy, wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w tym w szczególności podatkowych i rachunkowych, maksymalnie przez okres 5 lat od czasu zakończenia współpracy.
  4. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu świadczenia usług przez INTRO PR.
  5. Dane będziemy udostępniali podmiotom współpracującym w celu realizacji zamówienia a także organom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
  6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezes UODO (adres: Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  8. Pani/Pana danych nie będziemy przetwarzać w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania i nie będziemy ich przekazywać poza teren UE.
  9. Wszelkie zgłoszenia oraz zapytania dotyczące Pani/Pan danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: biuro@dostepni.eu.

Aktualności

czytaj wszystkie aktualności
high quality best fake rolex watch deals with lots of prospects.brand new vape guru uses modern materials.