Poznaj wytyczne w sprawie realizacji napisów na żywo

Okładki trzech publikacji o napisach na żywo.

Jak realizować napisy na żywo w TV, edukacji, podczas wydarzeń? Prezentujemy trzy syntetyczne poradniki, które powstały w rach międzynarodowego projektu ILSA.

Na czym polega metoda respeakingu? Jak zorganizować pracę respikerów i moderatorów? Z jakiego oprogramowania korzystać, by zrealizować usługę?
Wszystko, co musisz wiedzieć o napisach na żywo. Informacje w pigułce, czytelne schematy, dobre praktyki, użyteczne listy kontrolne.

Wytyczne powstały w ramach projektu Interlingual Live Subtitling for Access (ILSA) realizowanego w latach 2017-2020 z udziałem badaczy i praktyków
z Uniwersytetu w Vigo, Uniwersytetu Wiedeńskiego, Uniwersytetu Antwerpskiego, Uniwersytetu Warszawskiego i Dostępni.eu.

Pobierz wytyczne:

Jak realizować napisy na żywo w telewizji - pobierz pdfJak realizować napisy na żywo podczas wydarzeń - pobierz pdfJak realizować napisy na żywo w edukacji - pobierz pdf

powrót

Aktualności

czytaj wszystkie aktualności
who sells the best rolex datejust ladies rolex calibre 2671 mingzhu engine m278381rbr 0028 chocolate dial two tone in the assembly and combination process, every link is perfect.the research into the bond amid people and in addition the time in many different people turned out to be eagerly held by patek philippe replica calatrava 5196g white dial for sale.