"Rośliny i zwierzęta" w wilanowskim pałacu tylko do 15 sierpnia!

To już ostatnie dni, kiedy możemy odwiedzić dostępną wystawę "Rośliny i zwierzęta" w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie! Czekają na nas wspaniałe kolorowe ryciny, unikatowe albumy przyrodnicze i interesujące materiały edukacyjne - wszystko w pełni dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Nasz zespół również zaangażował się w udostępnienie wystawy. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy zapewnić tłumaczenia na PJM, audiodeskrypcję i napisy dla niesłyszących do materiałów promocyjnych.

Ponadto zwiedzający mogą skorzystać z audiodeskrypcji do wystawy, treści w tekście łatwym do czytania i rozumienia czy przewodnika ACC dla osób nieposługujących się mową foniczną. Przygotowanie do zwiedzenia wystawy może ułatwić przedprzewodnik. Znajdziemy w nim wskazówki dotyczące dotarcia na wystawę i poruszania się po niej i informacje o tym, co czeka nas podczas wizyty w muzeum.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia wystawy "Rośliny i zwierzęta"! Wszystkim, którzy nie dadzą rady dotrzeć do pałacu w Wilanowie, polecamy oprowadzanie kuratorskie po wystawie z audiowstępem naszego autorstwa.

powrót

Aktualności

czytaj wszystkie aktualności